Kayıt yaptıranların ücretleri iade edilecektir

KAYIT ÜCRETLERİ:

Öğrenci (Lisans): 275 TL

Öğrenci (Yüksek Lisans/Doktora): 550 TL

SUYADER üyesi: 600 TL

Katılımcılar (Meslek Mensupları, Firmalar ve Diğer Tüm Katılımcılar)750 TL

Kayıt ücretlerine KDV dahildir.

Kayıt ücretlerine dahil olan hizmetler;

  • Kongre katılım belgesi
  • Tam Metin Bildiri Kitabı
  • Kayıt olmak için linki tıklayınız : KAYIT FORMU
  • Bilimde sürdürülebilirliği ve dayanışmayı desteklemek için “Askıda Kayıt” kampanyası ile öğrenci kaydı yaparak öğrencilerin bilimsel aktivitelere katılımına destek olabilirsiniz. İki öğrenci kaydı yaparak destek olan katılımcılarımız adına meyve fidanı dikilecektir.

Not: Bildiri kabulunuz onaylandıktan sonra kayıt yaptırabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

suyadbaskent@gmail.com

ÖNEMLİ DUYURU

Değerli öğrencilerimiz, bilim insanlarımız, üyelerimiz, gönüllülerimiz, destekçilerimiz, sivil toplum örgütlerinin kıymetli çalışanları ve tüm gönüldaşlarımız:
Sürdürülebilir Yaşam Derneği olarak 17-18 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştireceğimizi ilan ettiğimiz 3. Uluslararası Sürdürülebilir Yaşam Kongremiz, toplumca yaşadığımız büyük acı nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.
Birlik, beraberlik, dayanışma ile üstesinden gelerek yeniden ayağa kalkmak için elele verdiğimiz bu süreç, ardında acılar bıraksa da elbette güzel günlere evrilecek. Yaraların sarıldığı, gönüllerimizdeki acıların yok olmasa da hafiflediği, daha umut dolu günlerde “Sürdürülebilir Geleceği Birlikte Tasarlamak” için daha güçlü bir şekilde biraraya gelene kadar sabır, güç ve dayanışma ile kalalım.

IMPORTANT ANNOUNCEMENT

Dear esteemed students, scientists, association members, volunteers, supporters, and the valuable employees of non-governmental organizations,
The 3rd International Sustainable Living Congress, which is being organized by the Sustainable Living Association, to be held on March 17-18, 2023, has been postponed to a later date due to the great pain we experience as a society resulting from the major earthquakes that happened on February 6 and 7, 2023.
We hope to unite and come together stronger to “Design the Sustainable Future Together” in more hopeful days when the wounds are healed and the pain in our hearts is relieved if not gone…
Kind regards,